В команді КП "ІКС" створена окрема "команда швидкого реагування", до її складу увійшли досвідчені експерти, в обов'язок яких входить швидке реагування на всі можливі збої, несправності в роботі мережі КП "ІКС" та застосування  всі можливих ресурсів для миттєвого вирішення всіх проблем.

Команда має у своєму розпорядженні найновіше обладнання, яке допомагає виконувати роботи по виявленню несправностей та їх усунення з мінімальними витратами часу.

Комунальне підприємство ІРПІНЬКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС щодня розширює зону покриття комунальної оптоволоконної мережі, яка побудована за технологією Gpon (Gigabit Passive Optical Network)

Gpon - найпрогресивніша технологія сучасності, що дозволяє розвивати швидкість передачі даних до 1 000 Мбіт/сек.

Підключайтесь до послуг комунального інтернет-провайдера КП "ІКС" заповнивши заявку на підключення на сайті xnet.in.ua або зателефонувавши за номером +38(097)198-98-08 і користуйтесь надшвидкісним доступом до мережі інтернет без "глюків" та "зависань". ПІДКЛЮЧЕННЯ БЕЗКОШТОВНЕ!

Також хочемо нагадати всім співробітникам всіх комунальних підприємств засновником яких є Ірпінська міська рада про спеціальний тариф “Комунальний” .

 

КП "ІКС" - оператор майбутнього.