Вчора, 15 квітня 2020 року Зіневич Олексій Олексійович на своїй сторінці в мережі facebook опублікував пост, в якому нахабно звинувачує керівництво комунального підприємства Ірпінської міської ради ІРПІНЬКОМУНІКАЦІЯСЕРВІС (далі КП ІКС) (єдиного комунального інтернет-провайдера) і в розкраданні, і в відмиванні чи як він це називає “виведенні” бюджетних коштів.

Мета даного інформаційного вчинку пана Олексія Олексійовича одна, - розказати користувачам соціальної мережі facebook та своїм прихильникам, відверто неправдиву інформацію, а простими словами “БРЕХНЮ”(іншими словами навіть і не змогли таку інформацію ідентифікувати).

На латині таку інформацію називають diffamatio – обмова, ганьблення, поширення недостовірної інформації, яка принижує честь, гідність та може завдавати шкоди діловій репутації.

Отже, як реагувати на такі “Мысли_в_слуХ”?

Іншими словами цей пост і не назвеш. Це не запит, не запитання і навіть не “глибокі переконання”.

Ще питання.

В якості кого пан Олексій Олексійович публікує брехню і наводить темні хмари на КП ІКС , принижує керівництво підприємства, керівництво міста, та свідомо та професійно завдає шкоди діловій репутації КП ІКС, і як наслідок свідомо шкодить всій Громаді міста Ірпінь, так як єдиним засновником КП ІКС (як і всіх інших підприємств заснованих Ірпінською міською радою) і є Громада міста Ірпінь:

1. Як громадського діяча (образом якого старанно прикривається останні роки)?

2. Як єдиного власника компанії, яка ну аж надто довго була, а в деяких регіонах Приірпіння і по сьогодні залишається монополістом на ринку телекомунікаційних послуг Інтернет та Телебачення?

*невже є такі люди , які щиро не розуміють про яку інтернет-компанію йде мова? ))))) якщо такі і є серед Громади, то 100%, що такі мешканці відносно не так давно проживають в Ірпені...

Чому дуже важливо розуміти, в якості кого пан Зіневич свідомо вчиняє ганебний вчинок в інформаційному сенсі?

Відповідь на це питання дозволить свідомим громадянам зовсім під іншим кутом розглянути цю інформацію, і як наслідок без непотрібних зайвих слів зрозуміти , що насправді відбувається, і хто “поганий” ?

Пересічному мешканцю міста Ірпінь, свідомо видають брехню за правду і прикриваючись громадською діяльністю переслідують параноїдальну мету :

ПОВЕРНУТИ ВТРАЧЕНУ МОНОПОЛІЮ НА РИНКУ ПОСЛУГ ДОМАШНЬОГО ІНТЕРНЕТУ В ІРПЕНІ.

Проаналізувавши (поверхнево і неозброєним оком) інформаційно ганебний вчинок пана Олексія , впевнено стверджуємо , що Зіневич О. як “діяч”, лідер чогось і десь, меценат ( або будь-які інші штучні образи створені ним для прикриття), жодних заяв про незаконні дії не робить, і не має нічого “проти” діяльності КП ІКС як єдиного комунального інтернет-провайдера в Київській області …

Підтвердженням цьому є те, як професійно пан Олексій Олексійович вливає в мережу брехню . На офіційному сайті “дєятєля” Зіневича в розділі новини оприлюднена інформація, про те як багато він доклав зусиль і тим самим супер-мега прискорив реконструкцію медичного закладу в м.Буча , і назва у новини :

“Завершено встановлення системи відеонагляду в інфекційному відділенні”!

Далі…

Зверніть увагу на текст самої Новини ... Ні сліду "ганебного вчинку"... А тепер Увага на зображення, що опубліковано разом з новиною - скрін ....

Отже, Олексій Олексійович “вливає” брехню громаді як особа, яка є власником найпотужнішого (бо це факт) провайдера в регіоні.

І це неймовірно радує!

Так, радує і дає чітке розуміння того, що напрямок руху КП ІКС та вибрана стратегія його розвитку - правильна! До сьогодні, Зіневич діяв “нишком”? через “Погляд” (який, до речі є основною зброєю для ганебних інформаційних вчинків ), Блогерів, діячів, депутатів ВР (які запитами до прокуратури , та в результаті її руками отримали всі документи про діяльність КП ІКС і все-все-все “чого душа побажає”.

А вчора 15.04.20, Зіневич Олексій Олексійович щиро порадував, неначе як відзначив правильний курс розвитку КП ІКС.

Дякуємо Олексію Олексійовичу! Так як на відміну від штучних образів , колектив КП ІКС поважає Власника “БЕСТ” як професіонала в телекомунікаційній сфері не тільки в регіоні а й в цілому по Україні.

КП ІКС на сьогоднішній день, під своїм дахом об’єднав найкращих фахівців, які багато років будують оптичні лінії передачі даних, і більшість з них мають безцінний досвід який здобули в лавах компанії Бест (бо то були часи, коли інших компаній, де можна було отримати такий досвід, не було).

Отже маємо:

- КП ІКС - інтернет- провайдер, Оператор телекомунікаційних послуг - власник - Громада міста Ірпінь.

- Бест - провайдер, який втратив монополію ,яку дуже довго очолював, і яку сміливо можна назвати “кузнею кадрів” - власник - Зіневич О.О.

Тепер коротко по суті брехливої інформації Зіневича в адресу комунального інтернет-провайдера КП ІКС.

  • КП ІКС будує комунальну оптичну мережу.
  • Методи, які використовуються при будівництві найпрогресивніші на сьогоднішній день в Україні.
  • Технологія за якою будується мережа - GPON (англ. Gigabit Passive Optical Network).

В результаті громада має власну сучасну оптичну Інтернет мережу, без Васі, Діми, Зіновія та Олексія (всі імена вигадані для прикладу) .

Чому саме технологія GPON?

Технологія GPON дозволяє надати найкращий та найякісніший пакет послуг і максимізувати прибутки оператора.

КП ІКС на ринку провайдерів - першопроходець, як компанія з комунальною формою власності, тому умови ведення діяльності дуже різняться.

В своїй діяльності КП ІКС на 100% регламентується законодавством.

Тому 100% веде діяльність “по біловому”

- Нарахування і виплати ЗП,

-Закупівля матеріалів для розбудови мережі,

- Закупівля обладнання і т.д. згідно законодавства, яке регламентує витрачання бюджетних коштів.

Всі витрачання коштів - прозорі.

Всі видатки через Державне Казначейство України і інші контролюючі органи.

На відміну від компанії гіганта, “яка щомісячно отримує мільйонні прибутки при цьому діє, ухиляючись від сплати податків.”

Компанія БЕСТ має фінансові можливості на модернізацію своєї мережі, але вперто не робить цього. Результатом є не висока якість послуг і обладнання, яке "м'яко" кажучи не зовсім сучасне і т.д.

Прибутки компанії використовуються на інші цілі, про які ніхто крім власника не має права знати. Тому у кого на що свідомості вистачить , той зрозуміє, які можливі варіанти витрачання прибутків провайдера: - телеканал Погляд - політика - ганебні вчинки:(

Олексій Олексійович Зіневич в пості наводить нібито приклад того (але більше як припущення ), що його компанія при закупівлі обладнання в розрахунку на одного абонента витрачає 400 грн і дорікає, що КП ІКС - більше ніж 1000 грн.

Також Зіневич безпідставно, кошти, які витрачені публічно та прозоро, на законну діяльність КП ІКС - називає на жаргоні “ВИВЕЛИ”.

А всі інновації , та готовність КП ІКС надати “ексклюзивні послуги”, які можна надати з допомогою оптичної мережі побудованої за технологією GPON - називає “ЦИНІЧНО ВКРАЛИ”. Для прикладу щодо інновацій:

Тільки абоненти КП ІКС , які проживають в приватних будинках в Ірпені , мають змогу отримати в одному волокні якісне цифрове кабельне телебачення та швидкісний інтернет ( швидкість якого досягає 1Гбіт/сек. але залежить від можливостей кінцевого обладнання споживача послуг).

“Як таке можливо?” - і це запитує один з найкращих фахівців в цій сфері? …

Мабуть все таки це питання задавалося в образі “діяча”, так як Зіневич Олексій - власник БЕСТУ в справжньому своєму виді, без "гриму" на всі 100% відсотків знає відповідь.

Для громади відповідаємо: - ТАК, обладнання може бути дорожчим , так як технологія сучасніша… Але , таке обладнання в процесі своєї експлуатації в десятки разів ефективніше як в фінансовому так і енергетичному плані, і дозволяє надавати якісно інший, вищий рівень послуг.

КП ІКС на відміну від приватних провайдерів не має можливості :

1. Купувати “сіре” обладнання, так як цього не дозволяє система витрачання бюджетних коштів, і є контролюючі органи , які забезпечують функціонування цієї системи.

2. Ухилятися від сплати податків і виплачувати “сіру” Заробітну Плату співробітникам в конвертах.

3. Використовувати прибутки компанії за бажанням , на свій власний розсуд і особисті потреби.

Всі кошти які витрачаються на розвиток КП ІКС витрачаються з метою отримання громадою в майбутньому стабільного, щомісячного прибутку та високої якості наданої послуги будь-якому мешканцю нашого міста.